Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki bruegel

Bruegel

David Bianco

Wiemy, że był uwielbiany przez swoich współczesnych - światłych humanistów, przedsiębiorczych kupców prześcigających się w nabywaniu jego prac, nie mówiąc o kolegach, którzy skwapliwie kolekcjonowali obrazy - jednak do dziś nie ma pewności co do miejsca i daty jego urodzenia. Życie tego najwybitniejszego malarza niderlandzkiego XVI wieku kryje nadal wiele zagadek. Tropami artysty uznawanego za prekursora malarstwa naiwnego, tropami jego dzieł podążamy przez muzea i galerie świata, śledząc zmiany zachodzące w jego twórczości, podziwiając obrazy, przedstawiające sceny religijne i folklor, straszydła i życie wieśniaków. Poręczny album, zawierający kompendium wiedzy o malarzu elity.   źródło opisu: Świat Książki, 2010 źródło okładki: http://www.swiatksiazki.pl/bruegel-david-bianco,p9...»

Szczegółowe informacje

isbn:978-83-247-1567-1
kategoria:sztuka
wydawnictwo:Świat Książki
data wydania:2010-01-01
liczba stron:157
język:polski
ocena:6.41

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!