Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki moc aloha i wiedza huny klucz do hawajskiej wiedzy tajemnej

Moc aloha i wiedza huny. Klucz do hawajskiej wiedzy tajemnej.

Kala Kos, John Selby

Z nauką huny wiąże się szczególna duchowa tradycja i praktyka życiowa. Za pomocą kilku bardzo prostych technik i zasad można skutecznie osiągnąć zadowolenie, zdrowie, radość życia, bogactwo i sukces. Dwóch doświadczonych nauczycieli huny wprowadza Czytelnika w aloha spirit (ducha aloha). Aloha to współczucie, miłość i powiązanie. Jest to sedno szamańskich technik huny. Odnoszą się one do szczęśliwego i spełnionego życia, które osiągalne jest dla każdego człowieka. Kala H. Kos jest dyplomowaną nauczycielką huny. Dzięki kalifornijskim programom telewizyjnym o magii huny znana jest szerokiej publiczności. John Selby jest psychologiem i doradcą życiowym. Znany jest jako autor wielu fachowych książek na temat zdrowia i duchowości. Oboje autorzy mieszkają na Hawajach. Na Hawajach wciąż żywa jest szczególna duchowa tradycja i praktyka życiowa zwana nauką huny. Za pomocą kilku bardzo prostych technik i zasad można skutecznie osiągnąć zadowolenie, zdrowie, radość życia. bogactwo i sukces. Dwoje doświadczonych nauczycieli huny wprowadza czytelnika w aloha spirit (ducha aloha). Aloha to współczucie, miłość i powiązanie. Jest to sedno szamańskich technik huny. Odnoszą się one do szczęśliwego i spełnionego życia, które osiągalne jest dla człowieka. Autorzy wyjaśniają skuteczne życiowe prawa i metody nauki huny. Dają do ręki wszystkie potrzebne informacje, dzięki którym może samodzielnie podążać drogą szczęścia i radości. Konkretnymi przykładami z życia dokumentują, w jaki sposób za pomocą prostych, lecz nadzwyczaj skutecznych metod osiągnąć można materialny oraz duchowy sukces.   źródło opisu: http://merlin.pl/ źródło okładki: http://merlin.pl/

Szczegółowe informacje

isbn:8386757248
wydawnictwo:Kos
data wydania:2002-01-01
liczba stron:220
język:polski
ocena:6.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!