Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki swiatlo na sciezce

ŚWIATŁO NA SCIEŻCE

Mistrz Hilaryon

Książeczka była już tłumaczona na język polski przed drugą wojną światową, a po wojnie ukazała się w ramach Biblioteki Polsko - Indyjskiej w 1960r. w przekładzie Wandy Dynowskiej, łącznie z dwoma podobnymi pozycjami nosząc tytuł Trzy drogowskazy. Światło na ścieżce to pozycja klasyczna duchowości ezoterycznej. Czy jednak takie stwierdzenie wystarczy? Sądzimy, że nie. Jest to perła duchowości uniwersalnej, ta bowiem jest jedna, a tylko w różnych religiach i filozofiach rozmaicie się przejawia. Dla wszystkich, którzy szukają Drogi.   źródło opisu: http://www.czarymary.pl/p_2291_trzy_drogowskazy_sw...(?) źródło okładki: ETHOS

Szczegółowe informacje

isbn:8385268294
wydawnictwo:Ethos
data wydania:1996-01-01
liczba stron:68
język:polski
ocena:6.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!