Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki nazywam sie charlotte simmons

Nazywam się Charlotte Simmons

Tom Wolfe

Rzecz dzieje się na fikcyjnej uczelni Dupont – idealnym uniwersytecie. Po neogotyckich korytarzach i wypielęgnowanych trawnikach przechadza się śmietanka elitarnej młodzieży z najlepszych rodzin w kraju. Wśród nich – Charlotte Simmons – dziewczyna, która trafiła tu tylko dzięki zdobytemu stypendium. Przyjechała, żeby się uczyć, żeby wreszcie zostać Kimś. Przywiozła ze sobą bagaż innego świata, surowego i religijnego. Lecz całe dobre wychowanie okazuje się nic niewarte w starciu z najbardziej wyuzdanymi i zdemoralizowanymi postaciami, które spotyka na swojej drodze. Dostanie jednak szansę, aby w gąszczu obłudy pozostać sobą. Tylko... czy będzie chciała z niej skorzystać?   źródło opisu: www.wydawnictwoalbatros.com źródło okładki: www.wydawnictwoalbatros.com

Szczegółowe informacje

isbn:9788378853633
wydawnictwo:Albatros
data wydania:2015-06-01
liczba stron:688
język:polski
ocena:5.65

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!