Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki redemptive

Redemptive

Jay McLean

Mówią, że życie przelatuje ci przed oczami, kiedy umierasz. Musi się to tylko dziać tym, których życie było godne. Wyraźnie moje takie nie było. Jedyną rzeczą, która mi się przydarzyła, było powtórzenie tego, co myślałam, że było moją śmiercią. Wybuch pistoletu, kiedy wystrzelił. Utrata tchu, jakby spadł na mnie dwustukilogramowy ciężar. A potem ciemność. To powtarzało się w kółko. Gdy facet przykucnął obok mnie i zapytał, czy coś mi się stało, jedyne co mogłam dostrzec, poczuć, usłyszeć, to te kilka sekund. Nawet teraz, gdy siedziałam w zaciemnionej tylnej części ciężarówki - to była jedyna rzecz, która nawiedzała mój umysł. Strzał, oddech, ciemność.   źródło opisu: https://www.amazon.com/Redemptive-Combative-Trilog...(?) źródło okładki: https://www.amazon.com/Redemptive-Combative-Trilog...»

Szczegółowe informacje

data wydania:2016-03-08
liczba stron:215
język:angielski
ocena:7.86

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!