Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki ukrainska recydywa faszyzmu banderyzmu syjonizmu

Ukraińska recydywa faszyzmu,banderyzmu,syjonizmu

Henryk Pająk

Najnowsza książka H. Pająka jest skrupulatną analizą sytuacji politycznej, jaka powstała tuż za naszą wschodnią granicą. Autor dokonując opisu dramatycznych wydarzeń, jakie miały miejsce na Euromajdanie, próbuje udzielić odpowiedzi na pytanie: jakie siły sprawcze były motorem determinującym niepokojące zmiany i wydarzenia na terenie Ukrainy? Henryk Pająk ogłosił na kartach tej książki, że to ostatnia jego pozycja w karierze pisarskiej! "Kto chciałby nam zarzucić chęć epatowania makabrą na tylnej okładce książki, niech wie, że obcinanie głów było jednym z 360 sposobów torturowania i uśmiercania Polaków przez ludobójczych faszystów z OUN-UPA. Na okładce widnieje tułów snajpera, który na kijowskim Majdanie zabijał po równo milicjantów i cywilów. Jest on wizytówką metod OUN-UPA, tych z lat 1943-1946 i całkiem współczesnych".   źródło opisu: http://www.ksiegarnia.antyk.org.pl/x_C_I__P_230166...(?) źródło okładki: http://www.ksiegarnia.antyk.org.pl/x_C_I__P_230166...»

Szczegółowe informacje

isbn:9788387510169
kategoria:historyczna
wydawnictwo:Retro
data wydania:2014-01-01
liczba stron:412
język:polski
ocena:0.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!