Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki havoc

Havoc

Nina Levine

Byłem szczęśliwy robiąc wszystko po swojemu. Żadnego połączenia. Żadnych wymagań. Żadnych problemów. Tylko ja, mój klub i całe mnóstwo brudnej roboty do załatwienia. Ona nigdy nie chciała motocyklisty Chciała stabilności, a ja zrezygnowałem z tego dawno temu. Próbowaliśmy z tym walczyć. Żaden z nas nie chciał. Ale ona uspokaja moja wściekłość i chcę pokazać jej mężczyznę, który akceptuje każda jej cząstkę. Teraz staramy się rozgryźć jak być razem. Bo gdy niedosyt na siebie jest tak silny, odrzucenie tego spowoduje tylko spustoszenie.   źródło opisu: Opis autorski źródło okładki: https://www.amazon.com/dp/B01CO08HVW?ref_=cm_sw_r_...»

Szczegółowe informacje

isbn:1530617731
wydawnictwo: Nina Levine Books
data wydania:2016-03-06
liczba stron:347
język:angielski
ocena:5.96

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!