Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki pszczoly dziko zyjace hymenoptera apoidea apiformes klucz do rozpoznawania rodzin i rodzajow pszczol wraz z ich charakterystyka

Pszczoły dziko żyjące (Hymenoptera: Apoidea: Apiformes) - klucz do rozpoznawania rodzin i rodzajów pszczół wraz z ich charakterystyką.

Stanisław Flaga, Waldemar Celary

Celem opracowania jest umożliwienie zainteresowanym osobom (np. zajmującym się ochroną przyrody i monitoringiem środowiska) bliższe poznanie dzikich pszczół. Zamieszczone klucze diagnostyczne pozwolą na identyfikację osobnika i określenie jego przynależności zarówno do rodziny, jak i do rodzaju. Natomiast charakterystyki rodzin i rodzajów umożliwią szersze poznanie ich morfologii i biologii.

Szczegółowe informacje

isbn:9788363113155
kategoria:flora i fauna
data wydania:2015-01-01
liczba stron:82
język:polski
ocena:0.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!