Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki rosliny pokarmowe pszczol samotnic

Rośliny pokarmowe pszczół samotnic

Stanisław Flaga

Celem niniejszej pracy jest przedstawienie najbardziej atrakcyjnych gatunków roślin pokarmowych pszczół samotnic (nie tworzących społeczności owadzich) i wskazanie siedlisk gdzie owady te mogą znaleźć atrakcyjny pokarm kwietny i dogodne warunki dla swojego rozwoju. Podane w opracowaniu gatunki roślin zestawiono kierując się potrzebą ukazania taksonów zarówno odwiedzanych przez szerokie zespoły zapylaczy, jak i tych, które są ważne dla pszczół mocno oligolektycznych o wąskiej bazie pokarmowej.   źródło opisu: Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego, 2015 źródło okładki: Autorskie

Szczegółowe informacje

isbn:9788363113162
kategoria:flora i fauna
data wydania:2015-01-01
liczba stron:106
język:polski
ocena:0.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!