Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki trzy kroki od milosci dwa kroki od smierci

Trzy kroki od miłości dwa kroki od śmierci

Jolanta Cywińska

Wojna to z jednej strony brutalny kataklizm niszczący dorobek życia i samo życie, z drugiej czas bohaterskich czynów. Ale czy każdy musi być bohaterem? Czy zrodzona wówczas miłość nie staje się po trosze zakładnikiem woli przetrwania? W książce Jolanty Cywińskiej odnajdziemy echa tych właśnie pytań. Wymuszone w czasie wojny kompromisy pozwalają przeżyć, ale czy pozwalają żyć w zgodzie z samym sobą i zaznać szczęścia? Ta książka nie jest łzawym romansem osadzonym w wojennych realiach, ale próbą spojrzenia na świat elementarnych ludzkich uczuć i wartości w czasach, gdy burzony jest stary porządek i nadchodzi nowy złowieszczy ład.   źródło opisu: Wydawnictwo Naukowe ASKON źródło okładki: www.askon.waw.pl/

Szczegółowe informacje

isbn:9788374520935
data wydania:2016-01-01
liczba stron:233
język:polski
ocena:8.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!