Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki zycie seksualne mojej ciotki

Życie seksualne mojej ciotki

Mavis Cheek

Zabawna i pełna wzruszeń historia, oparta na starym jak świat konflikcie pieniądza i miłości. Okazuje się, że niewiele potrzeba, by porzucić idealny świat i zatańczyć na wulkanie. Wspaniały dom, mąż i synowie - wszystko w życiu Dilys jest wspaniałe. Mąż płaci rachunki, kupuje drogie prezenty i spełnia jej kaprysy. Aż któregoś dnia Dilys poznaje młodszego mężczyznę, który zmienia ją z wiernej żony w czułą i zdolną do najgorszych oszustw kochankę. Kłamstwa są najkrótszą drogą do autodestrukcji, ale przypadkiem też sprawiają, że Dilys dokonuje szokujących odkryć związanych z własną przeszłością.   źródło opisu: Świat Książki 2004 źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Szczegółowe informacje

isbn:9788373915794
wydawnictwo:Świat Książki
data wydania:2004-01-01
liczba stron:390
język:polski
ocena:6.22

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!